Model
HONDA Civic, produkowana od 2024 r. do dziś, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4560 mm długości, 1802 mm szerokości i 1802 mm wysokości. HONDA Civic jest dostępna w 3 wersjach wyposażenia.
Silnik
HONDA Civic w wersji Advance ma silnik, którego źródło zasilania stanowi hybryda benzynowo-elektryczna. Jednostka o pojemności 1993 cm3 generuje moc 184 KM. W przypadku wariantu Civic mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ta HONDA ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na HONDĘ Civic tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 3 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 3 wersjach wyposażenia. Prezentowana HONDA Civic to egzemplarz w odmianie Advance. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla HONDY Civic, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | HONDA |
|---|---|
| Model | Civic |
| Wersja | Advance |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1993 cm³ |
| Moc | 135 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1930 kg |
| Szerokość | 1802 mm |
| Długość | 4560 mm |
| Wysokość | 1408 mm |
| Pakiety |
|