Model
Porsche Cayenne III Turbo Coupe Tiptronic S to auto dla 4 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. Cayenne III MR`17 Turbo Coupe Tiptronic S to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4939 mm, a pozostałe wymiary to: 1989 mm (szerokość) oraz 1653 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji Porsche Cayenne III przypada na lata 2017 - 2021.
Czytaj więcej o PORSCHE Cayenne
Silnik
W tej odmianie Porsche Cayenne III MR`17 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Cayenne III MR`17 posiada pojemność 3996 cm3. Jego moc to 549 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 8-biegowa ) automatycznej. W tym modelu Porsche Cayenne III znajduje się napęd AWD (4x4). Poza wymienioną odmianą, ten model Porsche Cayenne III posiada jeszcze 9 wersji.
Wyposażenie
Ten Cayenne III MR`17 istnieje w 9 wersjach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Cayenne III MR`17, a jego wersja wyposażenia to Turbo Coupe Tiptronic S. Zawartość wyposażenia tej wersji Porsche występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki Porsche. Model Cayenne III MR`17 występuje w 1 wariantach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne III |
| Generacja | Typ PO536 |
| Wersja | Turbo Coupe Tiptronic S |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | coupe |
| Produkcja Od | 2019 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 3996 cm³ |
| Moc | 404 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 2915 kg |
| Szerokość | 1989 mm |
| Długość | 4939 mm |
| Wysokość | 1653 mm |
| Pakiety |
|