Model
Porsche Cayenne III, produkowany od 2017 r. do 2023 r., zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4918 mm długości, 1983 mm szerokości i 1983 mm wysokości. Porsche Cayenne jest dostępny w 13 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o PORSCHE Cayenne
Silnik
Porsche Cayenne w wersji Platinum Edition S&S Tiptronic S ma silnik, którego źródło zasilania stanowi benzyna. Jednostka o pojemności 2995 cm3 generuje moc 340 KM. W przypadku wariantu Cayenne III mówimy o aucie posiadającym napęd AWD (4x4). Ten Porsche ma 8-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na Porsche Cayenne III tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 13 wariantów.
Wyposażenie
Porsche Cayenne Platinum Edition S&S Tiptronic S to jedna z 13 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Porsche Cayenne, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne III |
| Wersja | Platinum Edition S&S Tiptronic S |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2023 |
| Pojemność silnika | 2995 cm³ |
| Moc | 250 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2830 kg |
| Szerokość | 1983 mm |
| Długość | 4918 mm |
| Wysokość | 1696 mm |
| Pakiety |
|