Model
Decydując się na samochód marki Porsche Cayenne III, będzie można zabrać na pokład 4 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4931 mm, szerokość 1983 mm, a wysokość 1983 mm. Masa własna modelu Cayenne to 2825 kg. Samochód produkowano od 2017 r. do 2023 r.
Czytaj więcej o PORSCHE Cayenne
Silnik
Pod maską modelu Cayenne III pracuje silnik o pojemności 2894 cm3 i mocy maksymalnej 441 KM, którego źródłem zasilania jest benzyna. Ma napęd AWD (4x4), a przekładnia jest 8-biegowa, automatyczna. Porsche przewidziało dla tego samochodu 13 wersji silnikowych oraz 13 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 13 wersjach wyposażenia. Prezentowany Porsche Cayenne to egzemplarz w odmianie S Platinum Edition Coupe Tiptronic S. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji Porsche Cayenne III od 2017 r. do 2023 r.
Najważniejsze dane
| Marka | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne III |
| Wersja | S Platinum Edition Coupe Tiptronic S |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | coupe |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2023 |
| Pojemność silnika | 2894 cm³ |
| Moc | 324 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 2825 kg |
| Szerokość | 1983 mm |
| Długość | 4931 mm |
| Wysokość | 1676 mm |
| Pakiety |
|