Model
Porsche Cayenne, produkowany w latach 2002 - 2010 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny daje 5 drzwi. Ponieważ Cayenne ma 4798 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie Porsche Cayenne 4.8 MR`07 ma 1675 mm wysokości i 1958 mm szerokości. Porsche Cayenne 4.8 MR`07 jest dostępny w 8 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o PORSCHE Cayenne
Silnik
Pod maską Cayenne pracuje jednostka napędowa o pojemności 4806 cm3. Prezentowany Cayenne 4.8 MR`07 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada silnik o mocy 405 KM i automatyczną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest AWD (4x4). Poza wymienioną wersją silnikową Porsche Cayenne występuje w 3 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Cayenne 4.8 MR`07 w wersji Design Edition 3 TipS. Design Edition 3 TipS to jedna z 8 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie Porsche. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Porsche Cayenne 4.8 MR`07 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne |
| Generacja | Typ 9PA |
| Wersja | Design Edition 3 TipS |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2009 |
| Pojemność silnika | 4806 cm³ |
| Moc | 298 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 3080 kg |
| Szerokość | 1958 mm |
| Długość | 4798 mm |
| Wysokość | 1675 mm |
| Pakiety |
|