Model
Toyota ProAce Verso, produkowana od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 9 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 5333 mm długości, 1920 mm szerokości i 1920 mm wysokości. Toyota ProAce jest dostępna w 12 wersjach wyposażenia.
Silnik
Toyota ProAce w wersji Long Combi ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 2184 cm3 generuje moc 150 KM. W przypadku wariantu ProAce Verso mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ta Toyota ma 6-biegową przekładnię manualną. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na TOYOTĘ ProAce Verso tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 12 wariantów.
Wyposażenie
Toyota ProAce Long Combi to jedna z 12 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji TOYOTY ProAce Verso od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce Verso |
| Wersja | Long Combi |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi wydłużone |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 2184 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 9 |
| Masa całkowita | 2850 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5333 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Pakiety |
|