Model
Toyota ProAce, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 4980 mm długości, 1920 mm szerokości i 1920 mm wysokości. Toyota ProAce jest dostępny w 12 wersjach wyposażenia.
Silnik
Toyota ProAce w wersji Medium Active S&S Aut. ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 1997 cm³ generuje moc 177 KM. W przypadku wariantu ProAce mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ta Toyota ma 8-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na TOYOTĘ ProAce tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 12 wariantów.
Wyposażenie
Toyota ProAce Medium Active S&S Aut. to jedna z 12 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla TOYOTY ProAce, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Wersja | Medium Active S&S Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 130 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 3000 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4980 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Pakiety |
|