Model
Decydując się na samochód marki TOYOTY ProAce Verso, będzie można zabrać na pokład 9 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4983 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu ProAce to 2850 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Silnik
Toyota ProAce w wersji Medium Combi ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 2184 cm3 generuje moc 150 KM. W przypadku wariantu ProAce Verso mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ta Toyota ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na TOYOTĘ ProAce Verso tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 12 wariantów.
Wyposażenie
Toyota ProAce Medium Combi to jedna z 12 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla TOYOTY ProAce, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce Verso |
| Wersja | Medium Combi |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 2184 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 9 |
| Masa całkowita | 2850 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4983 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Pakiety |
|