Model
Decydując się na samochód marki TOYOTY ProAce, będzie można zabrać na pokład 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 4980 mm, szerokość 2204 mm, a wysokość 2204 mm. Masa własna modelu ProAce to 3021 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Silnik
Toyota ProAce w wersji Medium Life 75 kWh ma silnik, którego źródło zasilania stanowi prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 136 KM. W przypadku wariantu ProAce mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ta Toyota ma 1-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na TOYOTĘ ProAce tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 12 wariantów.
Wyposażenie
Toyota ProAce Medium Life 75 kWh to jedna z 12 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji TOYOTY ProAce od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Wersja | Medium Life 75kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 3021 kg |
| Szerokość | 2204 mm |
| Długość | 4980 mm |
| Wysokość | 1910 mm |
| Pakiety |
|