W gąszczu ofert i promocji warto na spokojnie zastanowić się jak chcemy przewozić nasz rower lub rowery. Możemy do tego wykorzystać hak samochodowy, o ile takowy posiadamy. Jeśli nie to pozostaje nam bagażnik dachowy lub montowany na klapie. Gdy już ten wybór mamy dokonany pozostaje cena i jakość. Podpowiadamy, jaki bagażnik na rowery wybrać, aby nie zrujnował naszego budżetu i dobrze nam służył.

Peruzzo Rosa

Wszechstronny uchwyt rowerowy. Rosa posiada uchwyt, który obejmuje ramy okrągłe od 25 mm do 70 mm i owalne do 70x90 mm. Mocna konstrukcja stalowa z zabezpieczeniem (zamek) roweru w uchwycie, pozwala na zabezpieczenie roweru. Dużą zaletą uchwytu Rosa jest głęboka rynienka, która ułatwia montaż roweru i dzięki której rower stabilnie stoi w uchwycie. Sprawdź cenę.

Menabo Bike Pro

Uchwyt rowerowy przeznaczony do montażu na dachu. Rower mocowany jest za widelec, ten sposób montażu zapewnia świetną stabilność w trakcie transportu. Sprawdź cenę.

Peruzzo Cruising (2 rowery)

Wieszak rowerowy Peruzzo Cruising to najprostsze rozwiązanie do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym. Bagażnik rowerowy Cruising jest odpowiedni do większości haków. W zestawie znajdują się również taśmy do stabilnego przewozu rowerów. Uchwyt wraz z przewożonymi rowerami może zasłonić światła samochodu. W celu zwiększenia bezpieczeństwa kup również tablicę świetlną dostępną w naszym sklepie internetowym. Sprawdź cenę.

Mont Blanc TowQuick

Mont Blanc TowQuick to bardzo prosty i niezwykle funkcjonalny uchwyt rowerowy służący do przewozu dwóch rowerów w pozycji wiszącej. Bagażnik na hak Mont Blanc TowQuick mieści 2 rowery. Sprawdź cenę.

Thule ProRide 591

Uchwyt rowerowy na dach Thule ProRide 591 jest przedstawicielem bardzo wygodnego i stylowego sposobu przewożenia roweru na dachu. Bagażnik rowerowy ProRide 591 posiada elegancką i lekką aluminiową konstrukcję. Pokrętło do regulacji oraz zamykania uchwytu umieszczone jest w wygodnym miejscu. Bagażnik rowerowy na dach Thule ProRide 591 jest odpowiedni do przewożenia rowerów posiadających ramy o przekroju do 100 mm (okrągłe od 22 do 80 mm, owalne od 80 do 100 mm). Uchwyt do przewozu roweru na dachu ProRide 591 posiada zamki, które zabezpieczają przed kradzieżą zarówno rower, jak i sam uchwyt. Dzięki temu, iż uchwyt zmontowany jest fabrycznie, do jego montażu nie są wymagane żadne narzędzia. Sprawdź cenę.

Inter Pack Quiet Q10

Bagażnik quiet zaskakuje komfortem użytkowania. Belki o profilu skrzydła samolotu minimalizują opór powietrza, co niweluje wszelkie niechciane dźwięki podczas jazdy. Belki bagażnika quiet łączą funkcjonalność z designem. Sprawdź cenę.

Warto sprawdzić też ceny pozostałych bagażników rowerowych:

Thule Outride 561sprawdź cenę!

Menabo Uchwyt na rower na klapę Stand Up 3sprawdź cenę!

Inter Pack Quattrosprawdź cenę!

Atera Strada Sport M2sprawdź cenę!

Atera Strada Sport E-Bikesprawdź cenę!