Skąd wziął się pomysł na taki produkt?

Ludzie odpowiedzialni za powstanie Ceramikkera to fani auto-detailingu i motoryzacji. To osoby świetnie znający branżę i oczekiwania odbiorców. Twórcom zależało na tym, aby stworzyć produkt, który będzie w stanie przywrócić salonowy wygląd samochodowej karoserii i skutecznie zabezpieczyć lakier w przystępnej cenie. Co istotne, jest to polski produkt.

W swoim produkcie zastosowali innowacyjną krzemowo-ceramiczną formułę. Dzięki temu wosk tworzy na lakierze powłokę, która wygląda niczym lustro. Co więcej, zabezpiecza on karoserię samochodu przed rdzą i solą drogową, a jego hydrofobowy efekt odpycha wodę i zanieczyszczenia.

Czy to naprawdę działa?

W Internecie oraz na stronie producenta można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opinii o tym produkcie. Słowa klientów Ceramikkera poparte są zdjęciami ich samochodów przed i po wykonanym zabiegu. Efekt po zastosowaniu Ceramikkera idealnie pokazuje poniższy filmik:

Osoby, które postanowiły sięgnąć po ten wosk, najbardziej chwalą sobie fenomenalny wygląd lakieru oraz zniwelowanie mikrozarysowań powstałych na lakierze przy tradycyjnym użytkowaniu. O Ceramikkerze można przeczytać między innymi, że daje efekt jak po wizycie u profesjonalnego detailera oraz, że lakier wygląda niemal tak dobrze jak w dniu, w którym samochód opuszczał salon. (więcej opinii na oficjalnej aukcji allegro producenta)

Co na to profesjonalni detailerzy?

Postanowiliśmy skontaktować się z osobą, która na co dzień oferuje usługi detailerskie na bardzo wysokim poziomie. Co sądzi na temat wosku? Nasz rozmówca, Pan Rafał, profesjonalny auto detailer z Wrocławia stwierdził, że tego typu produkt jest naprawdę niebezpieczny dla jego branży. Osoby na co dzień zajmujące się auto detailingiem mogą poważnie odczuć straty wynikające z pojawienia się tego produktu na rynku. “Z efektami jakie prezentują klienci Ceramikkera nie ma co dyskutować. To naprawdę zaskakujące, że tym osobom udało się uzyskać taki efekt za tak niewielkie pieniądze. Ogromny szacunek dla twórców tego produktu.

Opinia jednego z pierwszych użytkowników Ceramikkera

Swoją opinią postanowił podzielić się z nami również pan Adam, który odkrył Ceramikker zanim zaczął być tak popularny.

Zawsze lubiłem testować nowości, które pojawiają się na rynku. Któregoś dnia przeglądając strony internetowe trafiłem na Ceramikker. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym produkcie. Byłem trochę sceptycznie nastawiony do efektów, jakie były prezentowane na stronie producenta. Szczerze powiedziawszy, byłem przekonany, że to Photoshop, nic więcej. Ale postanowiłem dać szansę dla tego wosku. Złożyłem zamówienie i jak się później okazało, byłem jedną z pierwszych osób w kraju, które postanowiły przetestować produkt.

Muszę z ręką na sercu przyznać, że efekt prezentowany na stronie producenta jest taki sam jak na moim aucie. Ceramikker naprawdę działa. I działa w taki sposób, że jest w stanie przerosnąć oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Lakier na samochodzie naprawdę wygląda jakby był pokryty lustrzaną taflą. Co równie istotne, auto brudzi się zdecydowanie wolniej przy klasycznym użytkowaniu. Kupując Ceramikker rzadziej trzeba odwiedzać myjnię, co jest na duży plus, bo wiadomo - oszczędzamy przy tym pieniądze.

Mój samochód dawno nie wyglądał tak dobrze jak po użyciu Ceramikkera. Jeśli miałbym do czegoś porównać efekt, to zdecydowanie byłaby to wizyta u profesjonalisty, która jak dobrze wszyscy wiemy, kosztuje niemałe pieniądze. Ja jestem zachwycony tym efektem”

 Foto: Ceramikker

Co zrobić, aby i Twój samochód tak wyglądał?

Najprościej będzie po prostu zamówić produkt bezpośrednio ze strony producenta. Wiemy jak ciężko jest się zmotywować i udać do profesjonalisty. Co więcej, wiemy też jak ciężko jest wyłożyć duże pieniądze na taki zabieg.

Ceramikker gwarantuje wiele: ochronę lakieru, niesamowity połysk, wypełnienie mikrozarysowań i efekt hydrofobowy. Jeśli możemy uzyskać taki rezultat tylko dzięki własnej pracy, chyba nie ma się nad czym zastanawiać. To naprawdę innowacyjny produkt, o którym niebawem będzie coraz głośniej.

Dla zainteresowanych zostawiamy link do strony producenta – KLIKNIJ