Zapowiedziało start ośmiu kierowców z listy priorytetowej FIA. W rundzie FIA CEZ Cross Country Rally Championship, RMPST i mistrzostw Czech nadeszło 48 zgłoszeń. 29 załóg zamierza rywalizować w 5 rundzie Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. W Pucharze Polski w rajdach Baja zgłoszono osiem motocykli, 17 quadów i dziesięć UTV.

Z numerem 101 pojedzie Nassera Al-Attiyah, za nim Toyota Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora, a z numerem 103 Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja – Mini All4 Racing. W Fordzie 150 Raptor zadebiutuje Martin Prokop i Ilka Minor. Na starcie zobaczymy także m.in. czesko-polską załogę Miroslav Zapletal/Bartosz Momot - H3 Evo VII, Erika van Loona - Mini All4 Racing, Khalifa al-Attiyaha Toyota Hilux Overdrive.

Liderzy Pucharu Świata w T3, Aron Domżała i Szymon Gospodarczyk mają pięciu rywali w grupie. Najwyżej ustawioną polską załogą w T2 są Jarek Kazberuk i Robert Szustkowski. W stawce znalazły się dwie kobiety za kierownicą - Rebeka Jankowska i Klaudia Podkalicka.