Pod koniec roku, gdy spółka AAA Auto wchodziła na praską i budapesztańską Giełdę Papierów Wartościowych ogłoszono, że w roku 2007 spodziewa się zysku w wysokości 220 mln koron. Jednak ostatni kwartał minionego roku spowodował, że w efekcie wyniki te okazały się negatywne. Zabrakło wykwalifikowanej kadry w wielu oddziałach, co spowodowało opóźnienia z otwarciem nowych placówek i jednocześnie zwiększenie wydatków marketingowych oraz zmniejszenie sprzedaży.

Kolejnym czynnikiem zwiększającym koszty okazało się zaliczenie wydatków z innych kwartałów, związanych z wdrożeniem nowego systemu informatycznego i innych procesów.

"Kierownictwo grupy AAA AUTO podjęło już decyzje w sprawie wdrożenia systemu naprawczego, który ma spowodować poprawę wyników i wzrost efektywności," powiedział rzecznik prasowy Milan Smutný. Więcej informacji na ten temat zostanie podanych wraz z ostatecznymi wynikami finansowymiw dniu 28. lutego 2008 roku.

Grupa AAA Auto ma swoje oddziały w Czeskiej Republice, na Słowacji, Węgrzech, w Polsce i w Rumunii. W minionym roku firma zwiększyła liczbę oddziałów na 46. W 2007 roku sprzedano 80 tys. samochodów, a w tym roku oczekuje się, że liczba ta zwiększy się do 100 tys. egz.

Akcje AAA Auto na praskiej GPW w ostatni piątek kosztowały 28,45 Kč za sztukę, co jest kwotą o połowę niższą niż podczas wprowadzania spółki na giełdę w połowie minionego roku.