• Nowy numer Auto Świata jest dostępny w kioskach, na stacjach benzynowych i w supermarketach (52 str. za 3,29 zł) oraz w KŚ+ jako e-wydanie za 3,00zł - czytaj bez wychodzenia z domu

Wybrane tematy numeru 30/2020 Auto Świata:

  • Nowości: Mercedes klasy C oraz GLC kolejnej generacji są już prawie gotowe do debiutu. Ujawniamy, jakie zmiany przeszedł najpopularniejszy w Europie SUV Mercedesa i limuzyna klasy C. Hyundai i30 również został zmodernizowany. Jeździliśmy już pierwszym elektrycznym modelem Mazdy MX-30. To auto ma idealny zasięg do jazdy w na krótszych dystansach.
  • Testy: tu również mamy porównanie aut elektrycznych, na które można uzyskać rządową dopłatę. Nissan Leaf rywalizuje z Hyundaiem Koną, a który zdobył więcej punktów za osiągi, komfort i przestronność? Zapraszamy do lektury. Przetestowaliśmy nową Skodę Octavię kombi z silnikiem 1.5, czyli w najbardziej popularnej wersji oraz Renault Captura 100 TCe.
  • Porady: nagary i sadze w układzie dolotowym silnika: czym grożą, jak się ich pozbyć. Kolejny temat, to wakacyjne podróże po Polsce, czyli które drogi i autostrady wybrać, ile kosztuje przejazd.
  • Używane: najlepsze auta do holowania, silne i trwałe już od 15 tys. zł. To nie tylko wakacyjny temat, ale również dla tych, którzy zamierzają np. jechać z lorą po samochód za granicę. Drugi temat w tym dziale, to Mitsubishi Outlander PHEV po 50 tys. km. Bardzo udany i niezawodny samochód.
  • Fascynacje: tylko u nas porównanie dwóch samochodów z różnych epok: VW Golf I GTI i VW ID.3, elektryk, który jesienią trafi do salonów w całej Europie.

Zachęcamy do lektury. Uwaga! To wydanie jest w sprzedaży przez najbliższy tydzień do 26 lipca. Następne wydanie już w poniedziałek 27 lipca.

Auto Świat 30/2020 Foto: Auto Świat
Auto Świat 30/2020