W tym wydaniu znajdziecie również dodatek specjalny - 16 stron o autach używanych. M.in. radzimy, które silniki z turbo są trwałe i dobra, a które awaryjne i trzeba na nie uważać. Poza tym test Mercedesa C 180 K na dystansie 500 tys. kilometrów.

Wybrane tematy numeru 52-53/2020 Auto Świata

  • Nowości: Toyota w przyszłym roku rozpocznie sprzedaż elektrycznego SUV-a, wielkości RAV4. Wiemy, jak będzie wyglądać i zdradzamy szczegóły techniczne. Po raz pierwszy mieliśmy okazję sprawdzić, jak jeździ nowa Dacia Sandero i Hyundai Tucson.
  • Testy: porównanie najpopularniejszych kompaktów: VW Golfa, Forda Focusa, Mazdy 3 i Hyundaia i30. Czy Golf będzie zwycięzcą? Testujemy również elektrycznego Smarta, 300-konną Cuprę Formentor i Audi Q7 50TDI quattro
  • Porady: przypominamy najważniejsze zmiany w przepisach ruchu drogowego, które wchodzą w życie i te, które czekają nas w 2021 roku. Świąteczny temat, to co nam grozi za jazdę po alkoholu.
  • Historia: pożegnanie z VW Passatem w wersji sedan, który przez wiele lat odnosił sukcesy sprzedaży, przypominamy marki samochodowe, które zakończyły swoją działalność z różnych powodów.
  • Z archiwum Auto Świata: przypominamy auta i wydarzenia, które miały miejsce w grudniu 1995 roku.

Zapraszamy do punktów sprzedaży prasy i do skorzystania z naszej subskrypcji cyfrowej.

Auto Świat 52-53/2020 Foto: Auto Świat
Auto Świat 52-53/2020