Natomiast małe crossovery, prosto z salonu, niedrogie i wystarczająco pojemne są tematem Poradnika kupującego. Wybraliśmy 10 popularnych modeli i sprawdzamy ich wady i zalety.

Wybrane tematy numeru 9/2021 Auto Świata

  • Nowości: jeszcze w pierwszej połowie roku mają się pojawić nowe modele popularnych samochodów, a są to trzecia generacja Nissana Qashqaia i Mercedes klasy C. Również Skoda wprowadza na rynek nową Fabię, a my mieliśmy już okazję sprawdzić, jak jeździ. 
  • Testy: czy VW Golf R z napędem na 4 koła potrafi być tak szybki jak Porsche 718 Cayman? Jest to niecodzienne porównanie dwóch różnych samochodów na torze wyścigowym. Poza tym polecamy testy Suzuki Acrossa, bliźniaka Toyoty RAV4, oraz Forda Transita i Audi Q2.
  • Porady: samochodowi złodzieje nie dają za wygraną. Które modele są przez nich najbardziej poszukiwane, jakie części kradną, jak zapobiec kradzieżom i jak nie dać się nabrać na kupno kradzionego auta lub podzespołów niewiadomego pochodzenia. Poza tym pokazujemy nowe produkty, które warto mieć w aucie i w garażu. 
  • Fascynacje: Porsche 911 GT3: siódma generacja supersamochodu.
  • Z archiwum Auto Świata: przypominamy auta i wydarzenia, które miały miejsce w lutym 1996 r.
Auto Świat 9/2021 Foto: Auto Świat
Auto Świat 9/2021