Trzecia edycja Automaster Show odbędzie się 27 i 28 czerwca 2015 roku, w pierwszy wakacyjny weekend na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim. Aby tradycji stało się zadość, piknik poprowadzi Adam Kornacki z TVN Turbo, tym razem w duecie ze znanym i lubianym pilotem rajdowym Maciejem Wisławskim. W tym roku Organizatorzy przygotowują nie lada atrakcje, których preludium zaplanowane jest już na popołudnie i wieczór 26 czerwca (piątek).

Automaster Show 2015 - najdłuższa parada Volkswagena

Widowiskowym wjazdem do święta motoryzacji będzie bicie rekordu Guinnessa w najdłuższej paradzie Volkswagenów. W piątkowy wieczór 26 czerwca oddajemy lotnisko w posiadanie fanom marki Volkswagen, aby mogli wspólnie pobić rekord 2 728 samochodów tej marki zgromadzonych w jednym miejscu. Poprzedni rekord został ustanowiony 20 lat temu w Meksyku, teraz czas na polskich fanów marki Volkswagen! Wielka Parada przejedzie przez teren lotniska w Kamieniu Śląskim, a po niej przewidziane jest międzypokoleniowe party. Za konsolą zobaczymy m.in. DJ Wikę, najstarszą polską didżejkę!

Automastershow 2015 - mecz piłki samochodowej

Na odwiedzających czeka spektakularne widowisko: mecz piłki samochodowej z udziałem gwiazd świata sportu. Ekscytujące połączenie dwóch uwielbianych przez publikę dyscyplin futbolu i motosportu dostarczy widzom niezapomnianych emocji! Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny, a celem akcji jest pomoc chorym dzieciom Zuzi, Szymonowi i Maćkowi. Do drużyn zostali powołani znani polscy sportowcy korzeniami związani z województwami opolskim, śląskim, dolnośląskim, którzy rozegrają spotkanie na gigantycznym boisku specjalnie przygotowanymi na tę okoliczność samochodami oraz ogromną piłką.

Automastershow 2015 - pokaz gymkhany, driftu & stuntu

Kto zna wyczyny Kena Blocka, wie co to Gymkhana! To pokaz na specjalnie przygotowanym torze ze sztucznymi przeszkodami, mający na celu wykazać zręczność, precyzję i odwagę zaawodników. W Kamieniu Śląskim Gymkhana Show przygotują dla nas mistrz świata w stuncie motocyklowym Rafał Pasierbek, znany publice jako Stunter13 oraz drifterzy z Automaster Drift Team.

Na specjalnie przygotowanym torze w Kamieniu Śląskim zobaczymy pokaz mocy, niezwykłej sprawności i prezycji! To będzie prawdziwe show!

Automastershow 2015 - rewia samochodów

Mocnym punktem programu tegorocznej edycji będzie Moving Show czyli rewia najpiękniejszych i najciekawszych pojazdów, które zaprezentują się w ruchu na specjalnie przygotowanej arenie i torze. Ich prezentację komentować będą znani i lubiani motoryzacyjni dziennikarze Adam Kornacki i Maciej Wisławski. Posiadacze wspaniałych samochodów, które mają swoją niepowtarzalną historię, mogą zgłosić je do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu! Tylko najciekawsze pojazdy, które przejdą selekcję zostaną zaprezentowane w blasku fleszy podczas tej niepowtarzalnej parady.

Pisk opon i palona guma

Dla miłośników pisków opon, kontrolowanych poślizgów i śladów spalonej gumy na asfalcie - niecodzienne pokazy na największej w Polsce drift arenie przygotowały najlepsze teamy driftowe. W Strefie Dakaru, uczestnicy legendarnego i zarazem najtrudniejszego rajdu świata przybliżą odwiedzającym kulisy zmagań po południowo amerykańskich bezdrożach i zaprezentują ekstremalną jazdę w terenie.

Automastershow 2015 - informacje o biletach

Bilety można kupić w specjalnej cenie w przedsprzedaży na www.automastershow.pl lub na stacjach Shell na terenie woj. opolskiego oraz na miejscu, w dniu imprezy.

  • Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny.
  • Dzieci 7 - 12 lat - 10 zł przedsprzedaż/15 zł w dniu imprezy.
  • Bilet normalny - 20 zł przedsprzedaż/30 zł w dniu imprezy.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny parking.