Zaglądaliście dziś już do kiosku? Nie zwlekajcie z wizytą zbyt długo, bowiem na półkach właśnie pojawił się nowy numer Top Geara z pierwszym polskim supersamochodem na okładce. Tak, tak – to dzieje się naprawdę. Arrinera Hussarya nabiera „produkcyjnych kształtów”. Na własne oczy przekonał się o tym redaktor naczelny magazynu Szymon Sołtysik, który odwiedził siedzibę Arrinery. Polecamy wam jego reportaż w wiadomym periodyku.

10 szczęśliwców będzie mogło wziąć udział w testach prototypu Arrinery na torze wyścigowym

Zakup gazety to jednak dopiero pierwszy krok, by bliżej poznać fascynujący polski projekt motoryzacyjny. Nasi koledzy z Top Geara obiecali bowiem, że załatwią 10 szczęśliwcom przejażdżkę prototypem Arrinery – wystarczy w 33 słowach opisać co najbardziej podoba wam się w Arrinerze. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone udziałem w testach Hussarii na torze. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie www.konkurs.arrinera.pl

Arrinera Hussarya na Motor Show w Poznaniu

Jeżeli pobudziliśmy wasz apetyt na Arrinerę, mamy dla was jeszcze jedną dobrą wiadomość: Hussaryę będzie można zobaczyć na stoisku Top Geara podczas Motor Show w Poznaniu (9-12 kwietnia, MTP Poznań). Prezentowany egzemplarz to wersja Racing, czyli wyścigowy prototyp, który w tym roku ma być poddany intensywnym testom – być może także z twoim udziałem?

Na miejscu w Poznaniu będą też obecni przedstawiciele Arrinery oraz polskiej edycji magazynu Top Gear. Będziecie mogli podpytać inżynierów o szczegóły konstrukcji Hussarii, a także uciąć pogawędkę z Szymonem Sołtysikiem i członkami jego redakcji.