Lexus przygotował specjalny pakiet Pebble Beach Edition dla kolejnych dwóch modeli. Po SC 430 sprzed półtora roku przyszła kolej na ES 350 i RX 350. Każdy ze specjalnych modeli wyprodukowany zostanie w ilości 6000 sztuk.

Lexus RX 350 Pebble Beach Edition od lutego sprzedawany jest z jednym z trzech specjalnie dobranych metalicznych lakierów i z tyłu niesie logo głoszące przynależność auta do specjalnej serii. Od pozostałych wersji RX wyjątkowy SUV wyróżnia się 18-calowymi kołami ze stopów lekkich, chromowaną atrapą chłodnicy, tylnym spojlerem dachowym w kolorze nadwozia, nową kombinacją kolorystyczną wnętrza i dywanikami z logo Pebble Beach.

Lexus ES 350 Pebble Beach Edition trafi do amerykańskich salonów sprzedaży dopiero w połowie marca. Czterodrzwiowy sedan, podobnie jak SUV RX, otrzyma jeden z trzech metalicznych lakierów. W nadkolach znajdziemy 17-calowe alufelgi, ale najwięcej zmian zaszło we wnętrzu. Skórzana tapicerka i polerowane drewno na kierownicy i konsoli centralnej podkreślają wrażenie luksusu. Także w ES 350 znajdziemy specjalne dywaniki ze znaczkiem Pebble Beach.