Pod hasłem „Tańsze wakacje z BP” kierowcy mają do wyboru liczne korzyści: rabaty na paliwa (od 10 do nawet 30 gr), vouchery do kawiarni WBC i do myjni oraz atrakcyjne promocje w sklepie. Co istotne zniżki na paliwo dotyczą zarówno benzyny i oleju napędowego, jak i LPG.

Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu Retail w BP Polska:

"Od wielu lat BP przygotowuje sezonowe promocje dla swoich Klientów, w tym promocje wakacyjne w ramach projektu „Wakacje z BP”. Wakacyjne propozycje zawsze wiążą się z intensywnym czasem podróżowania i są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby Klientów i sytuację na rynku.

Od czerwca – już jako przedsmak wakacyjnych ofert – zaproponowaliśmy naszym Klientom vouchery do kawiarni Wild Bean Cafe i do myjni po zatankowaniu 25 l paliwa. A od 1 lipca nasi Klienci mogą skorzystać z rabatów na paliwo, nawet do 30 groszy na litrze paliwa.

Co ważne, nasza promocja daje też możliwość uczestniczenia w niej bez konieczności rejestracji karty w programie PAYBACK, w opcji rabatu 10-groszowego. Niech wakacje będą czasem tańszego podróżowania i odpoczynku dla wszystkich klientów BP!"

Przez okres wakacji stacje BP kontynuują czwartkową ofertę i w tym dniu Diesel Ultimate dostępny jest w regularnej cenie. Nie zabraknie też promocji „Hot dog kolektor”, czyli szósty, dowolny hot dog gratis.