Pani Kinga nie znalazła wyjaśnienia w instrukcji obsługi ani w internecie. "Google nie wie" – napisała. Kontrolka pojawia się po wciśnięciu przycisku do przełączania pomiędzy trybami w komputerze pokładowym. Co to może znaczyć?

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Nic dziwnego, że nawet producent nie informuje o znaczeniu symbolu stopera, ponieważ... nie ma ona najmniejszego znaczenia. Uspakajamy, tym "komunikatem" naprawdę nie trzeba się przejmować. To po prostu ikona symbolizująca pomiar. Francuzi potrafią zaskakiwać nie tylko pod kątem designu swoich samochodów. Tak też jest w tym przypadku.

Citroen w ten sposób ozdobił prezentowane dane. Ikonka pojawia się właśnie, gdy wywołamy informacje z komputera pokładowego — zasięg, zużycie paliwa, średnia prędkość. Wciskając przycisk na końcu przełącznika wycieraczek, można przełączać się pomiędzy poszczególnymi zakładkami — danymi bieżącymi oraz trasami "1" i "2" (dłuższe przytrzymanie spowoduje skasowanie pomiaru). Następnie czerwona kontrolka i prezentowane dane znikają z wyświetlacza.