Na dużym stoisku Geely mogliśmy zobaczyć pięć nowych modeli, które w najbliższym czasie trafią do produkcji seryjnej jak: Gleagle GC6, Gleagle GX6, Gleagle GS-CC Coupe, Emgrand EC6-RV i Englon SC7-RV.

Natomiast ciekawostką jest mały pojazd miejski z napędem hybrydowym, który może spełniać kilka funkcji. Możemy nim dojechać do parkingu, a następnie przesiąść się na mały skuter elektryczny, którym przemieścimy się do ostatecznego celu. Koncept ten rozwiązuje też problemy osób niepełnosprawnych. Może on bowiem transportować specjalny wózek elektryczny. W zależności od konfiguracji w tylnej części mogą podróżować dwie dorosłe osoby, mały skuter lub wózek z osobą niepełnosprawną. McCar w zależności od wykorzystania napędu może pokonać dystans od 50 do 600 kilometrów.

Silnik elektryczny pozwala na pokonanie dystansu 150 km przy prędkości do 85 km/h. Naładowanie baterii w 80 proc. to tylko 20 minut. Przy korzystaniu z silnika benzynowego możemy osiągać prędkość do 130 km/h. Producent podaje, że McCar Plug-in Hybryd przy wykorzystaniu obu systemów napędu średnio zużywa w ruchu miejskim 3 l/100 km paliwa.

Znajdujący się na pokładzie tego pojazdu mały skuter ma napęd elektryczny, który pozwala na pokonanie dystansu do 30 km, a do 80 proc. naładowanie baterii wymaga tylko 5 minut podłączenia do standardowej sieci elektrycznej.