Grupa PGD została wybrana do reprezentowania Infiniti przed polskimi klientami, z uwagi na jej doświadczenia w sprzedaży innych luksusowych marek w głównych aglomeracjach miejskich.

Równie duże znaczenie ma pasmo sukcesów Grupy PGD w sprzedaży samochodów w Polsce w ostatnich kilku latach, osiągnięte dzięki wprowadzeniu nowego poziomu obsługi w handlu samochodami. Sprzedaje ona tak różne marki samochodów jak Volvo, Ford, Nissan, Skoda oraz Suzuki.

Kluczem do sukcesu Infiniti w Europie, sprawdzonym na innych rynkach, jest najwyższy poziom obsługi klienta i stopień jego zadowolenia, osiągany dzięki znakomitym samochodom oraz wielkiemu doświadczeniu w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej. Infiniti Europe osiąga to dzięki swej strategii Total Ownership Experience (TOE) - Całkowite Doświadczenie Posiadania.

“Grupa PGD ma znakomite doświadczenie w sprzedaży wszystkich marek samochodów w całej Polsce, włączając w to najbardziej luksusowe. Ich zaangażowanie w ideę Infiniti, uzupełnienia ekscytujących, technicznie nowoczesnych, luksusowych i terenowych samochodów, wysokowartościowymi usługami dla klienta, przekonały nas, że są najlepszym partnerem w Polsce"- komentuje Jim Wright, wiceprezes Infiniti Europe.

"Zbudowanie całkowicie nowej sieci dystrybucji Infiniti w Polsce jest ekscytującym wyzwaniem dla Grupy PGD" - komentuje Jacek Drogosz, Prezes PGD. "Wierzymy, że nasze doświadczenie, zapewni Infiniti dobry start na polskim rynku".

Na początek, ofertę Infiniti stanowić będą cztery ekscytujące, piękne i frapujące pojazdy wysokiej klasy: dwa wielce wyróżniające się samochody terenowe - nowy luksusowy terenowy coupé EX37 i luksusowy sportowo-terenowy FX oraz zbierające nagrody modele G37coupe i sedan.