AAA AUTO to największe przedsiębiorstwo w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, zajmującej się sprzedażą i skupem samochodów używanych. Działa już od 1992 roku i ma swoją główną siedzibę w Pradze. Sprzedaż w ub. roku przekroczyła ponad 61 tys. samochodów. Obecnie AAA AUTO ma swoje przedstawicielstwa w pięciu krajach, w tym dwa w Polsce (Piaseczno i Łódź).

Samochody używane oferowane przez AAA AUTO posiadają gwarancję pochodzenia i jakości, a przy tym oferowane są za konkurencyjne ceny.

Nowym rzecznikiem prasowym spółki AAA AUTO a.s. został dr Milan Smutný, który ostatnio w tym samym przedsiebiorstwie był doradcą. Jest to postać wyjątkowo znana w motoryzacji, nie tylko czeskiej, bowiem w latach 1992 do 2002 był on rzecznikiem prasowym największego czeskiego przedsiębiorstwa jakim jest Škoda Auto. Wcześniej przez 11 lat pracował w ČTK, gdzie zaczynał od stanowiska redaktora, poprzez korespondenta zagranicznego do redaktora naczelnego. Był też szefem komunikacji w Českim Telecomie oraz dyrektorem agencji Exing PR.

Milan Smutný jest absolwentem filozofii Uniwersytety im. Karola w Pradze. Płynnie mówi po angielsku, niemiecku, rosyjsku i czesku. Należy do postaci bardzo popularnych w międzynarodowym środowisku dziennikarskim.