Niesamowite rasowe pojazdy, zawrotne prędkości, efektowne triki i przejazdy mistrzów kierownicy – tak w skrócie można opisać jedno z głośniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce jakim jest VERVA Street Racing.

15 września na ulicznym torze zorganizowanym w centrum Warszawy odbędzie się już jego 3. edycja. Do listy znakomitych gości dołączył Mistrzowski zespół Formuły 1 – Red Bull Racing. Dominator dwóch ostatnich sezonów tej serii przywiezie ze sobą bolid RB7, którym Sebastian Vettel zdobył Mistrzostwo Świata F1 w 2011 roku.

„Już nie mogę się doczekać udziału w VERVA Street Racing w Polsce” – mówi Christian Horner, szef zespołu Red Bull Racing – „Słyszeliśmy o tej imprezie wiele dobrego. Mamy w Polsce wielu fanów i cieszymy się, że możemy przywieźć do Warszawy bolid RB7, z którym w 2011 roku zdobyliśmy Mistrzostwa Świata Konstruktorów i Kierowców Formuły 1. Podczas występu zespołu na ulicznym torze, samochód poprowadzi kierowca Formuły 1 Jean-Eric Vergne.”

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Bilety na trybuny i Pit Party w cenie 69,00 PLN można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.ebilet.pl