Załoga wicemistrzów Rally America stawi się w Tarnowie w komplecie, ponieważ Maciej Wisławski będzie prowadził imprezę.

Gotowa jest już skocznia, na której Andi Mancin wykona ponad 20 metrowy skok swoim Mitsubishi Lancerem Evolution IX. Przygotowania do pierwszego tego typu przedsięwzięcia zjednoczyły wysiłki ogromnej rzeszy mieszkańców miasta. W Tarnowie panują teraz prawdziwie zimowe warunki, a duża pokrywa śniegu na pewno uatrakcyjni skok.

Internetowa licytacja wspólnego skoku z Andi Mancinem na prawym fotelu już się skończyła, ale będzie kontynuowana w niedzielę na miejscu, podczas trwania imprezy.

Andi Mancin: Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy tego ekstremalnego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia w niedzielę 4. Tarnowskiej Moto-Orkiestry. Zapraszamy również do licytacji, i to nie tylko śmiałków, którzy odważą się skoczyć razem z wicemistrzem Stanów Zjednoczonych, ale wszystkich, którzy w ten sposób chcą wesprzeć 18 finał WOŚP i zbiórkę pieniędzy dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

Jurek Owsiak: Cieszę się, że uczestnicy orkiestry z roku na rok mają coraz więcej niezwykłych, a nawet szalonych pomysłów. Mam nadzieję, że pomoże nam to zdobyć jeszcze większe fundusze dla Orkiestry.

Zbigniew Kotarba (Auto Moto Klub Tarnowski): Niesamowite wrażenie wywarła na mnie mobilizacja tak wielu ludzi, którzy na co dzień nie mają do czynienia ze sportami motorowymi, ale bardzo chcieli pomóc. To wspaniale, że tak szczytny cel od tylu lat zagrzewa całą Polskę do wysiłku i pomocy potrzebującym. Liczymy na bardzo dobrą frekwencję, ale chciałbym podkreślić, że w licytacji może wziąć udział każdy, kto chce wspomóc Orkiestrę, bez konieczności uczestniczenia w skoku.