Nowe wydanie Auto Świata już do kupienia w punktach sprzedaży prasy. Zapraszamy też do skorzystania z naszej cyfrowej subskrypcji.

Wybrane tematy "Auto Świata" 5/2022

  • Nowości: nowy Opel Astra, prosto z taśm fabrycznych trafiła do porównania z VW Golfem. Który z tych dwóch rywali warto wybrać? Przedstawiamy Skodę Enyaq Coupe, Dacię Jogger oraz przestronne i praktyczne kombi za ok. 63 tys. zł. 
  • Testy: Nowa Skoda Fabia w rywalizacji z Kią Rio i Peugeotem 208: który z nich jest najlepszy na coraz droższą benzynę. Poza tym test Seata Arony i Nissana Qashqaia 4x4 oraz Hyundaia Kony w sportowej wersji N. 
  • Porady: poza tematem kosztownych mandatów polecamy również porady ubezpieczeniowe: kto zapłaci za szkody w aucie spowodowane wichurą oraz test latarek przydatnych w podróży i w garażu. 
  • Używane: Citroen C5, Honda Accord, Opel Vectra, Renault Laguna i VW Passat: przedstawiciele klasy średniej za ok. 10 tys. złotych

Polecamy to wydanie w kioskach i w elektronicznej prenumeracie, w której za 4,90 zł otrzymacie wszystkie wydania "Auto Świata" w miesiącu w wersji elektronicznej oraz dostęp do wydań archiwalnych i katalogów.