Francuska marka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów XXI wieku, którzy chcą korzystać z nowoczesnego samochodu w równie nowoczesny sposób. Innowacyjna oferta Peugeot Perfect Drive, po spełnieniu minimum formalności i ustaleniu dopasowanych pod własnym kątem jasnych reguł, pozwala skoncentrować się wyłącznie na użytkowaniu samochodu, niczym w abonamencie. Teraz co kilka lat możesz cieszyć się nowym samochodem, nie martwiąc się o jego serwisowanie czy późniejszą sprzedaż.

Kompaktowy model 308 można mieć już za 599 zł netto miesięcznie. Wstępną ratę dla wybranego przez siebie samochodu łatwo obliczysz korzystając ze specjalnie przygotowanego do tego celu kalkulatora, który znajduje się na stronie: perfectdrive.peugeot.pl

Peugeot 308 SW

Peugeot Perfect Drive obejmuje zarówno kredyt, jak i leasing. W obu przypadkach, żeby skorzystać z oferty niepotrzebne są jakiekolwiek środki na start - wpłata własna może wynosić od 0 do 30%. Ponadto przewidziane są trzy elastyczne sposoby rozwiązania umowy: zwrot samochodu do dealera, rozłożenie ostatniej raty na miesięczne płatności lub jednorazowa spłata ostatniej raty. W ramach proponowanej oferty można skorzystać dodatkowo z promocyjnych świadczeń ubezpieczeniowych (pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenie spłaty kredytu lub leasingu, straty finansowej czy ochrony prawnej).

Kredyt Peugeot Perfect Drive

Ta forma oznacza niską miesięczną ratę, opartą na jak najbardziej atrakcyjnym oprocentowaniu, ostatnią ratę zbliżoną do wartości rynkowej pojazdu (pozwala obniżyć miesięczne raty do minimum) oraz wspomniany brak konieczności spłaty ostatniej raty. Okres finansowania można ustalić na dwa, trzy lub cztery lata.

Po jego upływie masz kilka wariantów. Możesz zwrócić samochód i kupić nowy. Odkup użytkowanego pojazdu jest zagwarantowany za cenę ustaloną podczas podpisywania umowy, a w przypadku skorzystania z opcji odkupu pojazdu, ostatnia rata kredytu będzie uregulowana do banku przez Peugeot Polska.

Możesz również zrezygnować z opcji odkupu i spłacić ostatnią ratę balonową – nadal pozostając właścicielem samochodu. Istnieje również możliwość spłaty ostatniej raty balonowej w formie kredytu ratalnego rozłożonego nawet na pięć lat lub rocznego kredytu 30/70.

Peugeot 2008

Leasing Peugeot Perfect Drive

Z nowoczesnej oferty mogą skorzystać także przedsiębiorcy. W tym przypadku oparta jest ona na leasingu operacyjnym z wysoką, gwarantowaną wartością wykupu samochodu oraz niskimi ratami miesięcznymi. Na jeden czynsz mogą składać się finansowanie samochodu w leasingu, umowa serwisowa i pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych oraz Assistance. Jedna rata, zawierająca wszystkie koszty, umożliwia łatwiejsze planowanie wydatków.

Umowę można zawrzeć na trzy lub cztery lata. Tutaj także obowiązuje gwarancja wykupu pojazdu przez Peugeot Polska, a także brak konieczności jego wykupu po upływie wyznaczonego okresu finansowania. Podsumowując, w Peugeot Perfect Drive otrzymujemy możliwość zakupu lepiej wyposażonego pojazdu za niższa ratę przy tym samym okresie użytkowania, co w przypadku standardowego leasingu.

Na rynku nowych samochodów nastały nowe czasy. To klienci zaczynają dyktować warunki, dopasowane do własnych możliwości - stawiając na użytkowanie, a nie posiadanie. Wybrane marki motoryzacyjne są już na to przygotowane. Jak głosi stara zasada ze wstępu do ekonomii - „warto wypożyczać coś co traci wartość, a nie kupować”.