Końcówka była dramatyczna - "kapeć" na przedostatnim OS-ie kosztował kierowcę Clio R3 sporo czasu, ale na ostatniej próbie zapewnił sobie sukces!

Mariusz Nowcień przez chwilę miał nadzieję: na ósmej próbie Mariusz Małyszczycki przebił oponę i Peugeot 306 znalazł się na pierwszym miejscy klasyfikacji, o 0.7 sekundy przed konkurentem. Na ostatnim odcinku R3 znowu było jednak wyraźnie szybsze.

Dla Nowocienia pocieszeniem jest druga pozycja w "generalce" i wygrana w grupie N i klasie N3.

Przegranym rajdu był Sławomir Sawicki - lider punktacji przed Rajdem Tyskim. Po wizycie w rowie ukończył zarówno rajd, jak i cały sezon na trzeciej pozycji - punkt za Nowocieniem.

Doskonale spisał się Piotr Sopoliński, który na odcinkach ustępował tylko samochodom R3, na siódmej próbie wyprzedził Pawła Danysa, zaś na ostatniej Łukasza Markowskiego i ukończył zawody na podium.

Danys ukończył sezon na czwartej pozycji, zaś Markowski na piątej - obaj wyprzedzili podczas finalnej rundy Jarosława Szeję, któremu skuteczną walkę na tyskich próbach uniemożliwił samochód.

Krystian Pachuta tak jak Sopoliński zaliczył świetną końcówkę i awansował na szóstą pozycję. Melon zakończył rajd na siódmej pozycji, zaś punktowaną ósemkę zamknął Paweł Dudziak.

Wśród gości wygrał Daniel Chwist.

Paweł Brzykcy, finiszujący na dziewiątej pozycji, wygrał klasę N2. W A6 najlepszy był Maciej Krzyszycha, w A5 - Michał Ranik, w A0 - Jarosław Zawadzki, w N0 - Maciej Cywiński, zaś w RWD-1 - Jerzy Tomaszczyk.