Logo
WiadomościAktualnościSuzuki Hayabusa II już w roku 2008

Suzuki Hayabusa II już w roku 2008

Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki

Brytyjskie serwisy motoryzacyjne opublikowały informację, że pod koniec roku 2007 zaprezentuje się nowa generacja Suzuki Hayabusa.

Suzuki Hayabusa II już w roku 2008
Auto Świat
Suzuki Hayabusa II już w roku 2008

Media internetowe zaczęły rozpowszechniać informację o nowej generacji Suzuki Hayabusa, która wyszła z jednego z czołowych brytyjskich serwisów motoryzacyjnych. Brytyjczykom udało się uzyskać informację od „źródła bliskiego firmie Suzuki”. Według tych pogłosek nowy „hiperbike” Hayabusa powinien zadebiutować jeszcze w tym roku na jesieni podczas jednego z salonów motocyklowych.

Dokładnych informacji na razie nie podano, ale wszyscy z napięciem oczekują czy Suzuki Hayabusa podejmie walkę z 200-konnym Kawasaki ZZR 1400 jako równorzędny konkurent czy wybierze inną drogę. Pewne jest, że nowy motocykl musi spełniać restrykcyjne normy emisji spalin Euro 3 i otrzyma promieniowe zaciski hamulcowe.

Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki
Powiązane tematy: