Samochody będą dostępne w nowym kolorze lakieru, z nowymi tapicerkami oraz nowym wzorem felg aluminiowych. Wybrane auta z roku modelowego 2017 trafią do salonów jeszcze w grudniu br. Poniżej szczegóły.

Yaris - będzie dostępny w nowym kolorze Tokyo Red, zarówno w wersji jednokolorowej, jak i w wersji Selection, w połączeniu z czarnym lakierem metalik pokrywającym m.in. dach, słupki A i lusterka boczne.

Auris - obok nowego lakieru otrzyma także nowe 17-calowe, aluminiowe obręcze kół i sportowe fotele z elementami czarnej alcantary. Pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense będzie dostępny od wersji Premium.

Verso - fotele w wersji Premium otrzymują opcjonalną tapicerkę z wysokiej jakości materiałów z czerwonymi wstawkami komponującymi się z karoserią w kolorze Tokyo Red. Minivan otrzyma także 17-calowe szlifowane obręcze ze stopów lekkich.

Avensis - podobnie jak pozostałe modele, Avensis w drugim kwartale 2017 roku będzie dostępny w kolorze Tokyo Red i z nowymi szlifowanymi obręczami o średnicy 18 cali.