Ogólnopolski cykl imprez Mobil 1 Tour rozpoczął się w piątek w Bydgoszczy. Już pierwsza impreza potwierdziła duże zainteresowanie.

Największą atrakcję stanowiły symulatory Formuły 1 i to co możemy przeżyć podczas dachowania samochodu. Tutaj kolejki były najdłuższe.

Na imprezę warto było przyjechać własnym samochodem. Ciekawą propozycją dla kierowców była strefa Pit Stop, w której mechanicy sprawdzali poziom oleju oraz bezpłatnie uzupełniali jego ubytek.

Podczas imprezy można było również wziąć udział w konkursach, w których na zwycięzców czekały takie nagrody jak między innymi kurs techniki jazdy i zapas oleju silnikowego na pięć lat.

Dużą frajdę mieli najmłodsi podczas rywalizacji w symulatorach Formuły 1, czekało również na nich wiele słodkich niespodzianek.

Dla fanów żużla zorganizowano strefę kibica, w której każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z klubowym motocyklem, nabyć bilety na zawody i szaliki klubowe.

W niedzielę będzie można dodatkowo spotkać się z zawodnikami miejscowej drużyny żużlowej na Stadionie Polonii.

Partnerami medialnymi cyklu imprez Mobil 1 Tour są: Auto Świat, Radio Gra, Panorama Leszczyńska, Radio Elka, Gazeta Lubuska, Radio Eska, Gazeta Częstochowska, Radio Katowice i Tygodnik Temi.

Marzenna Hałas - Bydgoszcz