Rozpoczynamy nową serię w której wnikliwiej będziemy przyglądać sięświeżo debiutującym samochodom lub modelom cieszącym się dużymzainteresowaniem. Nie będziemy się skupiać tylko na konkretnej wersjinadwoziowej, silnikowej czy wyposażeniowej tak jak w zwykłym teście, alepostaramy się przybliżyć szerzej dany model przedstawiając szczegółowojego pełną gamę, łącznie z takimi detalami jak wzory kół czy tapicerek.Jeżeli pojazd będzie posiadał innowacyjne rozwiązania przyjrzymy się imdokładniej i jednocześnie ocenimy.

Zaprezentujemy także pełną listę seryjnego wyposażenia oraz zwrócimyuwagę na najważniejsze elementy dostępne za dopłatą. Spośród gamysilnikowej wskażemy dwie propozycje godne uwagi. Ze względu na to iż,odbiorcami samochodów są osoby prywatne jak i firmy, których kierowcywykonują większe roczne przebiegi zaproponujemy dwa typy jednostek:benzynową i wysokoprężną. Ale to nie wszystko. By ułatwić przyszłymklientom zakup samochodu w oddzielnej rubryce wskażemy konkretną wersjęnadwozia, silnika i wyposażenia, uzasadniając jednocześnie nasz wybór.Zasugerujemy także zakup ciekawych opcji.

Dość teorii! Chcesz wiedzieć jak nasze męki zniósł najnowszy Volkswagen Passat? Pędź do kiosku po najnowszy numer Auto Świata.