Logo

VW Passat CC dostępny z pakietem "Comfort & Style"

Dodaj w Google
W skład oferty wchodzą: tempomat z automatyczną regulacją odległości ACC, system wspomagający parkowanie Park Assist,Climatronic, system radiowo-nawigacyjny i tapicerka ze skóry i Alcantary.
Uzupełnieniem jest pakiet optyczny "R-Line", składający się z: 18-calowych obręczy kół z lekkich stopów we wzorze Mallory, przyciemnionych tylnych świateł, nowych listew progowych, emblematów "R-Line", innych zderzaków, trójramiennej kierownicy wielofunkcyjnej oraz układu jezdnego o bardziej sportowej charakterystyce.
Logo

Czytaj nas częściej w Google

Dodaj w Google
Zobacz jak jeździ Volkswagen Passat CC <<<Opcję "Comfort & Style" można zamawiać ze wszystkimi silnikami. Koszt pakietu w Niemczech to 3 165 euro z manualną skrzynią biegów i 3 205 euro z DSG (oszczędność na wyposażeniu wynosi 4 tys. euro). Na razie brak jest jakichkolwiek informacji nt polskiej oferty.
Powiązane tematy:VWWiadomości

To jest materiałPremium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytajsłuchajskracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak.Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI.Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!