250 fleet managerów w roli jurorów, na profesjonalnych próbach technicznych i na malowniczych trasach dorzecza Narwi i Wisły, będzie miało do dyspozycji blisko 100 pojazdów wiodących producentów.

Wielki Test Flotowy jest jedyną w Polsce okazją do tak obszernych, obiektywnych i pełnych testów kilkudziesięciu aut zgromadzonych w jednym miejscu i w jednym czasie oraz udostępnionych szerokiemu gronu testujących. Wielki Test Flotowy to prowadzony pod nadzorem profesjonalnych instruktorów bezpiecznej jazdy, na zamkniętym terenie, projekt podczas którego na specjalnych arkuszach oceny wystawia się surowe i zawsze prawdziwe cenzurki prezentowanym samochodom.

W rolę jurorów wcielają się fleet managerowie – czytelnicy magazynu Flota i osoby bezpośrednio odpowiadające za zakup nowych pojazdów do setek polskich przedsiębiorstw. Wielki Test Flotowy umożliwia porównanie ze sobą konkurencyjnych modeli i spotkanie się z przedstawicielami firm świadczących usługi flotowe. Wielki Test Flotowy to również ogromne święto motoryzacji – oto w jednym miejscu mamy udostępnione samochodu począwszy od segmentu A, przez szeroką gamę samochodów dostawczych aż po samochody luksusowe. Ten dzień jest również wyjątkową okazją dla koncernów do zademonstrowania bardzo wysmakowanych i wyszukanych wersji wyposażenia konkretnych modeli i umożliwienie jazd tymi perełkami motoryzacji.

Wielki Test Flotowy w tym roku odbędzie się na teren Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim koło Warszawy. Na cele testu zaadaptowane zostaną place manewrowe, drogi dojazdowe oraz tereny wokół ogromnych koszar, które wchodzą w skład całego kompleksu Twierdzy Modlin.