W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Właściciele używanych samochodów mają często problem z serwisowaniem swoich pojazdów. Z jednej strony obawiają się wysokich cen w ASO, a z drugiej nie chcą powierzać pojazdu przypadkowemu mechanikowi. Tego typu dylematu nie mają właściciele czteroletnich Fordów, bo mogą z nimi pojawić się w autoryzowanym serwisie, gdzie w ramach usługi Ford Motorcraft przeprowadzą serwis najważniejszych elementów, których sprawność wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

Sprawdź cenę

Właściciel samochodu dowie się, w jakim stanie są jego poszczególne podzespoły. W ramach Ford Motorcraft kontrolowane są: opony, oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne, wycieraczki wraz ze spryskiwaczem, płyn chłodzący (krzepliwość), płyn hamulcowy (stan i zawartość wody), poziom naładowania akumulatora, a także wymiana oleju z filtrem.

Kto może skorzystać z Ford Motorcraft?

Oferta skierowana jest do właścicieli czteroletnich Fordów, przy czym dotyczy zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. W przypadku tych pierwszych mowa o Fordach: Ka, Fiesta, EcoSport, B-Max, Focus, Mondeo, S-Max, Kuga, Galaxy, C-Max, a nawet o Mustangu.

Sprawdź cenę

Serwis Forda Foto: Ford
Serwis Forda

W przypadku dostawczych modeli obsługiwane są wszelkiego rodzaju wersje Transitów (Courier, Turneo Courier, Connect, Turneo Connect, Custom, Turneo Custom), jak również pickup Ranger.

Od razu wiesz, ile zapłacisz

Ważnym atutem oferty Forda są przystępne ceny. Ich wysokość zależy nie tylko od zakresu wykonanej usługi, lecz także od klasy pojazdu. Innym istotnym walorem jest fakt, że klient podczas umawiania się na wizytę, a zatem jeszcze przed przyjechaniem do serwisu, poznaje dokładnie koszt przeglądu czy wymiany części lub oleju.

Sprawdź cenę