W tekście i zdjęciach umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Mazda CX-5 - subtelne, ale widoczne zmiany

Odświeżona CX-5 wyróżnia się przede wszystkim zmodyfikowaną przednią częścią nadwozia. Model po liftingu poznamy m.in. po nowych światłach i osłonie chłodnicy, a także po zmienionych tylnych lampach. Nowością jest też lakier Rhodium White inspirowany japońską estetyką. Oczywiście w ofercie pozostał flagowy lakier Mazdy Soul Red Crystal (widoczny na zdjęciach).

Sprawdź cenę

Mazda CX-5 - bardziej komfortowa podróż

W środku pojawiły się fotele o nowej konstrukcji. Wyższy komfort jazdy zapewniają ponadto lepsze wyciszenie kabiny oraz na nowo zestrojone zawieszenie. Oferta wyposażenia jest szeroka: do wyboru są wersje Center-Line Plus, Newground, Exclusive-Line, Homura i Sports-Line. Mazda CX-5 Newground wyróżnia się jaskrawo-zielonymi detalami w kokpicie i na grillu oraz najbardziej uterenowionym stylem.

Sprawdź cenę

Mazda CX-5 - sprawdzony napęd

Do wyboru mamy sprawdzone silniki benzynowe Skyactiv-G. Pierwszy ma pojemność 2 litrów i generuje moc 165 KM. Jest dostępny z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów. Drugi, 2,5-litrowy motor zapewnia 194 KM mocy i seryjnie wyposażony jest w "automat". W obu przypadkach można wybierać pomiędzy napędem na przednie lub na wszystkie koła.

Umów jazdę