i wykończenia. Mistrzowie Takumi troszczą się o to, aby każdy samochód był czymś więcej, niż tylko pojazdem, a tradycja oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują dbałość o najmniejsze detale. Samochody Mazdy wyróżnia także doceniany na światowych konkursach design oraz unikalny styl KODO – Dusza Ruchu, który czerpie inspirację z dynamiki dzikich zwierząt, łącząc drapieżność z elegancją.

„Crafted in Japan” to jeszcze coś więcej. Wszystkie zastosowane w samochodach Mazdy rozwiązania mają na celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy, zapewniając niezrównaną przyjemność z prowadzenia pojazdu. Filozofia marki, zgodna z japońską tradycją JINBA ITTAI, zakłada, że kierowca stawiany jest w centrum projektu, tworząc z samochodem jedność, co przekłada się na wyjątkowe doświadczenia za kierownicą.

Jednym z flagowych modeli marki jest Mazda CX-60, czyli idealny wybór dla tych, którzy poszukują SUV-a z mocnym, a jednocześnie oszczędnym silnikiem diesla. Sześciocylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny e-Skyactiv X o pojemności 3,3 litra i mocy 254 KM łączy w sobie niezawodność i efektywność. Dla tych, którzy poszukują bardziej ekologicznych rozwiązań, Mazda CX-60 dostępna jest również w wersji z napędem hybrydowym typu plug-in o mocy 327 km.

Model CX-60, teraz z 6-letnią gwarancją, dostępny jest już od 1099 zł netto miesięcznie, z atrakcyjnym finansowaniem w leasingu dla firm. Odwiedź salon sprzedaży Mazdy i zgłoś się na jazdę testową, aby osobiście doświadczyć definicji przyjemności z prowadzenia samochodu, którą wprowadza marka. To doskonała okazja, aby dołączyć do grona zadowolonych kierowców i doświadczyć, czym jest prawdziwa innowacja na drogach. Zaufaj japońskiej precyzji już dziś.