Co pokaże Honda? Na targach pojawi się City Adventure Concept, który widzieliśmy już w Mediolanie. Ten uterenowiony maksi skuter ma spore szanse żeby trafić na rynek. Po prezentacji prasowej wiele osób twierdziło, że ten koncept już wygląda jak wersja produkcyjna. Po futurystycznej NM4 Vultus nie zamierzamy wątpić w możliwość pojawienia się City Adventure na rynku.

To jednak nie koniec terenowych konceptów. Producent pokaże również model Africa Twin Adventure Sports Concept, ale jednocześnie nie udostępnia zdjęć tego motocykla. Można przypuszczać, że będzie to bardziej przygodowa i pancerna wersja nowej Africa Twin. Być może zostanie ona wyposażona w gadżety, które obecnie są opcjonalne dla tego modelu. W informacji prasowej Honda zdawkowo napisała, że „To model koncepcyjny, który wznosi ducha przygody bazowej CRF1000L Africa Twin na nowy poziom”.

Będzie także CRF250 Rally, która póki co nie wyszła jeszcze poza fazę prototypu. Motocykl pokazano już w ubiegłym roku na tych samych imprezach targowych. Technicznie jest to CRF250L, ale ubrano ją w stylu CRF450 Rally.

Kolejnym konceptem, którym Honda kusi nas już od jakiegoś czasu jest Concept CB Type II, który powstał na bazie modelu CB1100 i wygląda bardzo odważnie, ale póki co musimy obejść się smakiem. Motocykl mógłby trafić do produkcji jako CB1100R, ponieważ taki właśnie znak towarowy Honda zastrzegła w ubiegłym roku. Krążą jednak plotki, że motocykl mógłby mieć mniejszy silnik i nosić oznaczenie CB900R. Będzie również koncepcyjny model CB. Producent nie podaje tu pojemności i zdradza tylko, że są to koncepcyjne motocykle wyznaczające nowy kierunek dla chłodzonej powietrzem serii CB.

Honda przedstawi również CB1300 Super Bol D’or E Package Special Edition, CB400 Super Bol D’or ABS Special Edition, a także specjalne edycje CB1100 i CB1100EX.