Zacznijmy jednak od faktów. Twoja subskrypcja Auto Świata zmieniła się właśnie w pakiet Onet Premium. Uważamy, że to bardzo dobra zmiana. Dlaczego? Od dziś masz dostęp już nie tylko do materiałów jednego tytułu, ale do wszystkich płatnych treści przygotowywanych przez kilkanaście wiarygodnych, renomowanych redakcji z Polski i świata. Otrzymujesz też dostęp do Onetu bez reklam!* Efekt? W tej samej cenie co dotychczas zyskujesz dostęp do gigantycznej bazy płatnych artykułów, podcastów i materiałów wideo, a w nieodległej przyszłości także do autorskich newsletterów.

Już dziś w skład pakietu Onet Premium wchodzą wszystkie materiały przygotowywane przez redakcje Newsweeka, Forbesa, Forbes Women, Przeglądu Sportowego, Komputer Świata, Auto Świata, Die Welt, Politico, Bild, Kontynentów, Voque Polska, czy Noizz oraz publikowanego po angielsku Newsweek Learning English. Dziennikarze Onetu będą tworzyć dodatkowe materiały specjalnie na potrzeby pakietu Onet Premium. Wszystkie te materiały znajdziesz w jednym miejscu na stronie głównej Onetu. Przypominamy, że będziesz mógł je czytać, słuchać, oglądać w zależności od konkretnego materiału. Wszystkie dostępne bez reklam!*

Posiadając Onet Premium, wszystkie treści dzienników, tygodników i magazynów wchodzących w skład pakietu ukazujących się również w formie drukowanej, możesz pobrać jako wydanie pdf i czytać jak tradycyjną prasę nawet bez dostępu do internetu.

Specjalnie dla naszych subskrybentów uruchomiliśmy także nową aplikację Onet Audio, która w intuicyjny sposób pozwala słuchać podcastów, artykułów audio oraz popularnych programów Onetu, np. Onet Rano czy Onet Opinie, w wersji audio.

Mamy nadzieję, że pakiet Onet Premium przypadnie Ci do gustu i że w krótkim czasie uda Ci się zapoznać ze wszystkimi jego zaletami.

*Brak reklam dotyczy reklam banerowych, z wyłączeniem autopromocji oraz reklam określonych serwisów. Szczegóły ograniczenia liczby wyświetlanych reklam na stronie www.premium.onet.pl.