Budowa tej drogi nie była łatwa, poprzednia ekipa nie bardzo sobie z tym radziła. Ale w końcu udało się ją dokończyć. Podobnie jak wschodnią obwodnicę Łodzi, która też jest niewątpliwym sukcesem drogowców. Mamy więc wreszcie w Polsce autostradę biegnącą od granicy do granicy kraju, łączącą zachód ze wschodem.

Kolejny dowód coraz lepszej kondycji naszego kraju to największy w ostatnich latach import samochodów używanych z zagranicy. To nic, że zdecydowana większość z nich ma dużo więcej niż 10 lat, ale skoro szybko znajdują nabywców, to trzeba je sprowadzać. Jednym słowem Polska się motoryzuje.

Nie ulega wątpliwości, że jest to zasługa programu 500+. Wiele rodzin z dwójką lub większą liczbą dzieci po raz pierwszy może dzięki temu pojechać na wczasy, i to – co najważniejsze – własnym samochodem.

Zainteresowanie autami za 4000-5000 zł jest ogromne. Wystarczy kredyt lub pożyczka w rodzinie, a 500+ pozwoli szybko spłacić dług. W dzisiejszym wydaniu „Auto Świata” prezentujemy 10 aut dla rodzin z trójką dzieci, właśnie od 4000 zł. Miłej lektury!

 Foto: Auto Świat

Ciekawi co jeszcze znajdziecie w najnowszym numerze Auto Świata?

W aktualnościach piszemy o:

- SUV-ach na bazie aut kompaktowych czyli - Volkswagen T-Roc, Ford Focus CUV oraz Opel Activa. Ciekawi czym w najbliższym czasie zaskoczą nas producenci. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym materiale.

- prezentujemy nasze wrażenia z pierwszych jazd koncepcyjnym modelem Opel GT Concept

- sprawdzamy jak jeżdzi Clio po liftingu

- jeździliśmy również wyprodukowanym w Polsce Crafterem

Natomiast w testach przeczytacie:

- Porównanie pikapów. Jesteście ciekawi który okazał się lepszy? Nissan Navara, Mitsubishi L200 czy Ford Ranger? Odpowiedź znajdziecie w tym materiale.

- sprawdziliśmy również jak jeździ BMW 430i xDrive cabrio

- dla tych krzórzy zastanawiają się nad kupnem kompaktowego modelu sprawdziliśmy Peugeota 308 SW napędzanego silnikiem wysokoprężnym

- razem z naszymi czytelnikami przetestowaliśmy hybrydową Toyotę RAV4

- a dla tych którzy szukają nowego samochodu z instalacją LPG sprawdziliśmy jak jeździ najnowsza propozycja Opla - czyli Meriva z fabryczną instalacją LPG.

W dziale porad sprawdziliśmy:

- jakie auto dzięki programowi 500+ można kupić dla wielodzietnej rodziny.

- wyjaśniamy dlaczego warto zamontować pod silnikiem oraz skrzynią biegów właściwe osłony

- sprawdzamy na czym polega pomysł aby trasę egzaminacyjną podczas egzaminu na prawo jazdy ustalała nawigacja

- porady kończymy materiałem wyjaśniającym w jaki sposób prawidłowo zamontować fotelik w aucie.

W dziale używane sprawdzamy:

- Seata Leona produkowanego od 2012 roku w wersji 1,6 TDI - jesteście ciekawi w jakiej kondycji zakończył test 100 tys. km?

- przygotowaliśmy również ranking Top 5:; klasa wyższa za 30 000 zł, chcecie wiedzieć, które używane limuzyny są warte uwagi? Zapraszamy do lektury.

Najnowszy numer Auto Świata kończymi fascynacjami. To wyjątkowy materiał bowiem na kilka chwil zostaliśmy pasażerami a wiózł nas Lewis Hamilton.

Zapraszamy do lektury.