• Mimo tożsamej jakości sprzęgieł nowych i regenerowanych, Valeo dokłada starań, by nabywca produktów firmy otrzymywał zawsze pełną informację o tym, co kupuje
  • Tarcza dociskowa po procesie regeneracji wymaga także wyważenia
  • W przypadku tarczy sprzęgłowej powinniśmy skupić się na poszukiwaniu logo VES
  • Więcej takich tekstów znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Valeo jako jeden z największych, globalnych producentów części na rynek pierwszego montażu oraz aftermarket, realizuje zadania w zakresie troski o środowisko naturalne. Jednym z podstawowych działań w tej kwestii jest profesjonalna regeneracja części, które nadają się do ponownego użytku. Dzięki procesowi fabrycznej regeneracji Valeo, otrzymujemy sprzęgła regenerowane o jakości i parametrach pracy takich samych jak sprzęgła fabrycznie nowe. Na dowód tego faktu, Valeo udziela takiej samej, dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów zarówno na sprzęgła nowe jak i regenerowane do pojazdów ciężarowych i autobusów.

Pełna informacja dla klienta

Mimo tożsamej jakości sprzęgieł nowych i regenerowanych, Valeo dokłada starań, by nabywca produktów firmy otrzymywał zawsze pełną informację o tym, co kupuje. Właśnie dlatego Valeo Service stosuje oddzielne numery referencyjne dla sprzęgieł nowych i regenerowanych. Dotyczy to zarówno zestawów sprzęgłowych jak i tych komponentów sprzęgła, które mogą podlegać regeneracji, czyli tarcz dociskowych i tarcz sprzęgłowych. Ponadto, regenerowane zestawy sprzęgła Valeo są opisane w katalogu TecDoc jako REMANUFACTURED oraz oznaczone symbolem wymiany serwisowej, którym są dwie połączone strzałki – zielona i czerwona. Nowe zestawy sprzęgła są w TecDoc opisane zawsze jako NEW.