Pierwszy kontakt z pakietem GrandGT mieliśmy podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Wtedy tuner oparł swój projekt o Panamerę Turbo 2017, ale jedyne co mogliśmy zaobserwować to poszerzone o 80 mm nadkola dostosowane do pomieszczenia 22-calowych felg oraz zmodyfikowaną kabinę.

W tej chwili niemiecki tuner Tech Art wypuścił do sieci serię fotografii prezentujących efekt jego pracy. Ponadto przekazał informację o dostępności pakietu do Porsche Panamery. Osoby zainteresowane będą mogły poddać swoją Panamerę modyfikacjom stylistycznym od czerwca tego roku natomiast zmiana mocy oraz układu wydechowego będzie możliwa w drugiej połowie roku.

Pakiet GrandGT obejmuje nową, wykonaną z włókna węglowego maskę, a swoją agresywność zawdzięcza zwiększonym wlotom powietrza w zderzaku oraz poszerzeniom nadkoli. Z tyłu dwie podwójne końcówki układu wydechowego zostały idealnie wpasowane w dyfuzor, a klapę bagażnika zdobi bardzo zgrabny i nienachalny spoiler. Felgi to indywidualna decyzja zamawiającego, tuner nie ogranicza się do jednego koloru i zostanie on dopasowany do koloru karoserii podobnie jak kolor zacisków hamulcowych.

Choć wnętrze mieliśmy możliwość poznać podczas targów w Genewie, jego subtelne dodatki zasługują na wzmiankę również teraz. Fotele, boczki drzwi oraz deska rozdzielcza zostały pokryte skórą połączoną z Alcantarą oraz lakierowanymi lub karbonowymi listwami, natomiast kierownica TechArt Type-7 charakteryzuję się mniejszą średnicą (360 mm) oraz ergonomicznym kształtem.

Podoba wam się propozycja od TechArt ? Zapraszamy do komentowania.