24. sezon TopGear ruszy wiosną! Po pierwszym zwiastunie jesteśmy bardzo pozytywnie do niego nastawieni i wydaje nam się, że po wpadce z Chrisem Evansem w roli lidera, producenci przemyśleli koncepcję na nowo i zaserwują nam crème de la crème z zasobów, którymi dysponują. Program wraca do formatu z trzema prowadzącymi plus Stig, a na ekranie zobaczymy Matta LeBlanca, Chrisa Harrisa oraz Rory Reida.

To jednak nie koniec aktywności TG. Na oficjalnej stronie internetowej i kanale YouTube rusza nowa seria zatytułowana Rory Reid's Road Trips. Dziennikarz zabierze widzów w podróż po najciekawszych drogach świata. Opowie o historii i geografii miejsc, w których będzie przebywać, a także o wrażeniach zza kierownicy różnych aut.

Pierwszy odcinek został zrealizowany w Szwajcarii na trasach urokliwej Przełęczy Furka. W tym miejscu kręcono sceny do Jamesa Bonda „Goldfinger” z 1964 roku. Pamiętacie jak Sean Connery pokonywał kilometry przepięknej drogi Astonem Martinem DB5? Rory Reid wczuwa się w podobną rolę za kierownicą Astona Martina Rapide S z silnikiem V12 o pojemności 6.0 litra.

Zapraszamy do oglądania.