Kolejna grupa uczestników zakończyła podróż Mazdą 3. Tym razem trasa wiodła z Ułan Ude przez Listwiankę (położona nad Bajkałem, a jej nazwa pochodzi od rosyjskiego określenia modrzewi, które są częste w tajdze) i Tulun (miasto w Okręgu Irkuckim, nad rzeką Angarą) do największego w tej części podróży Krasnojarska. Miasto liczy ponad milion mieszkańców i jest trzecim pod względem wielkości na Syberii. Założony w 1628 roku Krasnojarsk nazywał się pierwotnie Krasnyj Jar, a obecna nazwa obowiązuje od 1690 roku kiedy to nadano prawa miejskie.

Łącznie kierowcy pokonali 1620 km, z których najcięższy był ostatni odcinek z Tulunu do Krasnojarska. Już nie pierwszy raz kierowcy musieli się zmierzyć z trudami jazdy po budowanych drogach, a poza tym część trasy odbywała się w bardzo dużym korku.

Okazało się jednak, że warto było pokonać te trudy, bo na miejscu dla uczestników zorganizowano w szykownym nightclubie huczną imprezę z zespołem śpiewającym na żywo. Całe szczęście, że na drugi dzień nie trzeba było prowadzić samochodów, bo podczas tej szalonej nocy nie brakowało toastów.