Tym razem będzie to produkowany w Brazylii Troller T4. Inspirację dla tego auta stanowił Jeep Wrangler, chociaż w rzeczywistości nie jest kopią wielkiej legendy.

Firma Troller Veículos Especiais S/A powstała w brazylijskim Horizonte prawie 20 lat temu. W ciągu pierwszych trzech lat działalności zbudowane 44 egzemplarze różnych prototypów, a we wrześniu 1998 roku rozpoczęto produkcję seryjną trzydrzwiowego auta terenowego o nazwie Troller T4, a cztery lata później do sprzedaży trafiła również wersja pięciodrzwiowa. W pierwszym okresie produkcji auto napędzane było czterocylindrowym silnikiem o pojemności skokowej 2.0 l i mocy 114 KM.

Najnowszy Troller T4 ma napęd na cztery koła i jest przystosowany do jazdy w najtrudniejszych warunkach terenowych. Do napędu zastosowano pięciocylindrowy silnik Forda o pojemności skokowej 3.2 litra i mocy 200 KM i maksymalnym momencie obrotowym 470 Nm w zakresie 1750-2500 obr./min. Współpracuje on z sześciostopniową przekładnią manualną.

Nadwozie zbudowano na ramie rurowej. Bogate wyposażenie obejmuje m.in. aktywny tempomat, dwustrefową automatyczną klimatyzację, a także elektrycznie otwierany dach.