W salonach sprzedaży Fiat Professional ruszyła wiosenna akcja handlowa Dni Profesjonalistów. W ciągu najbliższych dni klienci marki mogą nabyć całą gamę samochodów dostawczych Fiat Professional na specjalnych warunkach. Tylko do 3 czerwca 2015 r. przy zakupie niezawodnego i oszczędnego Fiata Doblò Cargo lub flagowego Ducato, Klient otrzyma rejestrator z nawigacją za 1 zł netto. Dodatkowo, podczas Dni Profesjonalistów modele te są dostępne w Leasingu Elastycznym od 102% i z ubezpieczeniem od 2,7%. Na upominek oraz ofertę promocyjną Leasingu i Ubezpieczenia adekwatną do modelu mogą też liczyć nabywcy Fiatów Fiorino oraz Scudo.

Dni Profesjonalistów to akcja grupy Fiat Chrysler Automobiles i dealerów marki Fiat Professional skierowana do polskich przedsiębiorców poszukujących pewnego narzędzia do pracy, jakim jest oszczędny i niezawodny samochód dostawczy.

W 2014 r. Polacy zarejestrowali 10 589 samochodów Fiat Professional (+7,0%), dzięki czemu marka osiągnęła udział w rynku 23,3%. Oznacza to, że niemal co czwarty nowy samochód dostawczy, który wyjechał z salonów sprzedaży na polskie drogi, to pojazd marki Fiat Professional, a najlepiej sprzedającym się autem dostawczym nad Wisłą od 8 lat pozostaje flagowy model marki Fiat Ducato (6 906 egzemplarzy sprzedanych w 2014 r.).

Gama samochodów Fiat Professional obejmuje 12 wersji modeli adresowanych do przedsiębiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach - od małych vanów, takich jak kompaktowe Panda Van i Punto Van, przez średniej wielkości transportery jak dostępne w dwóch wersjach Fiorino i Doblò, po trzy rodzaje Scudo i równie wiele wersji hitowego samochodu dostawczego o DMC 3,5 tony - Fiata Ducato.