Logo
WiadomościAktualnościGenewa 2015: Nowa Toyota Avensis – pierwsze zdjęcia

Genewa 2015: Nowa Toyota Avensis – pierwsze zdjęcia

Jedną z najważniejszych premier międzynarodowego salonu samochodowego w Genewie (3-15.03.2015) będzie czwarta generacja Toyota Avensis.

Toyota Avensis
Auto Świat / ACZ
Toyota Avensis

Ostatni lifting model ten przeszedł w 2011 roku i były to typowo kosmetyczne modyfikacje. Tym razem producent zdecydował się na wiele widocznych zmian. Na pierwszych zdjęciach widzimy, że auto stylistycznie podążą w kierunku wyznaczonym przez Aurisa i RAV4. Całkowicie zmieniono przód pojazdu – inne są światła, maska, błotniki i zderzak. Zmodyfikowano także tylną część nadwozia.

Pod względem wymiarów nie należy spodziewać się większych różnic pomiędzy starym a nowym Avensisem.

Modyfikacje wykonano także we wnętrzu pojazdu. Powiększono multimedialny ekran dotykowy, który pozwala na łatwiejsza obsługę urządzeń pokładowych.

Nowa Toyota Avensis została zaprojektowana we francuskim studiu projektowym Toyoty ED2, był rozwijany w belgijskim centrum badań i rozwoju, a produkcja będzie odbywać się w brytyjskich zakładach koncernu.

Przeczytaj skrót artykułu
Zapytaj Onet Czat z AI
Poznaj funkcje AI
AI assistant icon for Onet Chat
Skrót artykułu

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium