Tak jak co roku, pod koniec listopada, wydajemy „Katalog Nowości”, w którym przedstawiamy wszystkie nowe auta dostępne w salonach sprzedaży w Polsce w nadchodzących miesiącach. Znajdziecie w nim ceny, wersje silnikowe i wyposażenie, a także dane techniczne, takie jak: osiągi, wymiary, rozstaw osi czy pojemności zbiornika paliwa i bagażnika.

Katalog „Nowości 2022” Foto: auto świat / Auto Świat
Katalog „Nowości 2022”

Tym razem musimy jednak poczynić kilka zastrzeżeń. Zwłaszcza jeśli chodzi o ceny samochodów. Otóż zmieniają się one bardzo dynamicznie. Z ich publikacją czekaliśmy właściwie do ostatniej chwili. Coraz trudniej też z dostępnością wybranych modeli. Niewiele jest aut, które można kupić od ręki. Czas oczekiwania na odbiór, w najlepszym wypadku, to około pół roku, ale może sięgać też 12 miesięcy. Jak twierdzą producenci, jest to spowodowane przede wszystkim brakiem półprzewodników, ale też i innych podzespołów. Sytuacja ma się poprawić w drugiej połowie 2022 roku. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Do katalogu dołączamy atrakcyjny kalendarz ścienny. Życzymy miłej lektury i powodzenia w zakupie auta!

Katalog "Nowości 2022" dostępny jest w dobrych sieciach sprzedaży na terenie całego kraju, można też go zamówić przez internet na stronie literia.pl.