Zdjęcie wraz z kilkoma innymi, równie ciekawymi ujęciami zostało zrobione na warszawskiej wystawie superaut na terenie Fabryki Norblina. Galeria egzotycznych pojazdów prowadzi obecnie akcję, w której solidaryzuje się z walczącymi o niepodległość Ukraińcami.

- można przeczytać w komunikacie od przedstawicieli wystawy.

Cieszymy się, że Wojewódzki wykorzystuje swoją popularność, żeby nieść pomoc potrzebującym. W innych okolicznościach pewnie bylibyśmy rozbawieni jego leżącymi pozami przed żółtym Lamborghini oraz przy tylnym zderzaku czerwonego Ferrari Testarossy. Ale dziś uważamy, że jeśli wzbudzanie kontrowersji w świecie fanów motoryzacji niesie za sobą szczytny cel, to jest nie tylko uzasadnione, a nawet wskazane.

Byliśmy na wystawie i ją polecamy

Cieszymy się, że warszawska wystawa "Ikony Motoryzacji" aktywnie angażuje się w zbiórkę na rzecz Ukrainy. Mieliśmy okazję odwiedzić to miejsce i zobaczyć na własne oczy zawartość hal, w których została zebrana pokaźna kolekcja fascynujących modeli takich marek jak: Ferrari, Lamborghini, Mclaren, Porsche, Maserati, Bentley, Aston Martin i wielu innych... Wśród prezentowanych aut sportowych są McLaren P1, Porsche Carrera GT i Lamborghini Aventador SVJ, ale nie brakuje też maszyn klasy Gran Turismo.

W galerii zdjęcia z wystawy okiem Miroszi